Witajcie,
jako, że w pierwszej generacji też już to urządzenie zainstalowane miałem, tak więc w nowym aucie od razu dmuchałem na zimno i też zaopatrzyłem się w to co u mnie działało od lat.
Chodzi tu o to urządzenie: STOP&GO 8 PLUS-MINUS CLIP
Jedyna sprawdzona rzecz która działa bo wszystko inne zawiodło między innymi kostki do kibla (faktycznie nadają się tylko do niego), jakieś kłaki psów w formie Kunagone to sobie możecie podarować taki był skutek tych półśrodków:
Po zainstalowaniu tego urządzonka 5 lat spokoju, teraz w nowym też już od pół roku nic się nie dzieje. Urządzenie jest bateryjne dzięki czemu nie obciążamy i tak słabego już akumulatora a baterie trzymają spokojnie rok czasu i nie są drogie.
Tak to urządzenie wygląda:
Nie sugerujcie się tak wysoką ceną na tej stronie, urządzenie to dostaniecie za jakieś 150€ na ebay.
Serdecznie polecam!





